19. 09. 2018
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

"Український дім" представить продукцію ПО "Укрпротез" на Міжнародний день інвалідів

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Протягом трьох днів – з 3 по 5 грудня ц.р. - у Центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» діятиме виставка, присвячена Міжнародному дню інвалідів.

Організатор заходу - Міністерство праці та соціальної політики України, а серед учасників буде й Промислове об’єднання “Укрпротез”, яке об’єднує в своєму складі Український НДІ протезування, протезобудування та відновлення працездатності, 16 державних та казенних протезно-ортопедичних підприємств, ДП «Центр сертифікації технічних засобів реабілітації та послуг». Загалом же у виставці візьмуть участь 38 підприємств-виробників як державної, так і інших форм власності.

Як повідомив генеральний директор ПО „Укрпротез” Владислав Целіна, в Україні, майже 80% протезів нижніх та верхніх кінцівок, апаратів, туторів, ортезів, корсетів, а також ортопедичного взуття виробляється саме підприємствами цього промислового об’єднання, причому – за індивідуальними замовленнями, а засоби пересування та малої механізації, взуття на протези та інші вироби – серійно, але також з урахуванням індивідуальних потреб громадян з інвалідністю.

„Потреба в протезно-ортопедичній продукції і технічних засобах реабілітації постійно зростає. І причини цьому різні. Так, нині на обліку в медичних відділах наших підприємств перебуває майже 594 тисячі чоловік. Наше завдання – забезпечити їх такою продукцією, яка допомогла б людям з обмеженими фізичними можливостями відчути повноту життя та знайти своє місце в суспільстві”, - розповів Владислав Целіна.

А для того, за словами генерального директора, всі підприємства об’єднання мають медичні відділи з амбулаторним прийомом, стаціонарами первинного та складного протезування. В стаціонарі пацієнтам допомагають  підготуватися до протезування, проводять протезування, вчать користуватися протезно-ортопедичними виробами. Крім того, медико-технічні бригади здійснюють прийом з виїздом на місце, що дає можливість людям з особливими потребами отримувати протезно-ортопедичну допомогу як у найближчому населеному пункті, так і безпосередньо за місцем проживання.

Більш ніж 57 відсотків (57,7%) протезно-ортопедичної продукції виробляється за новими сучасними  технологіями. Підприємствами Об’єднання продовжується впровадження технологій виготовлення протезних та ортезних систем з застосуванням нових вітчизняних комплектувальних виробів, розроблених УкрНДІпротезування, також  освоєно виробництво нових видів матеріалів.

„Держава забезпечує потреби інвалідів безкоштовно, а замовити такі вироби можна як на державних і казенних підприємствах, так і на приватних. Кращі зразки протезно-ортопедичної продукції, засобів пересування та реабілітації можна буде побачити на виставці”, - наголосив Владислав Целіна.

Джерело:  Міністерство праці та соціальної політики

Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< травня 2011 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31