27. 09. 2023
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

Азаров незадоволений работою МінЖКГ, просить кадрових змін

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon
Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає незадовільною роботу МінЖКГ і місцевих адміністрацій в сфері тарифоутворення і просить президента України прийняти кадрові пропозиції Кабінету міністрів щодо окремих чиновників.Про це він заявив сьогодні на розширеному засіданні Кабінету Міністрів, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Азаров зазначив, що сьогодні тарифи на комунальні послуги в Україні несправедливі.

"Що заважало до сьогодні запровадити єдиний для держави алгоритм тарифоутворення і дати людям справедливі ціни? Треба визнати, що в першу чергу це безвідповідальність, інертність Міністерства ЖКГ і регіональних державних адміністрацій", - сказав прем'єр.

За словами глави уряду, МінЖКГ, в першу чергу перший заступник Юрій Хіврич, не впоралися із завданням навести лад у галузі.

Також Азаров відмітив, що керівники окремих регіонів не володіють ситуацією.

"Сьогодні уряд розгляне питання відповідальності за втрату контролю в житлово-комунальній сфері керівників Дніпропетровської, Київської, Луганської, Запорізької, Херсонської, Житомирської областей та міста Севастополь", - сказав він.

Глава уряду повідомив, що за останній місяць проводилися перевірки обгрунтованості тарифів, а результати таких перевірок будуть заслухані сьогодні на розширеному засіданні Кабінету Міністрів. За його словами, кричущі порушення були виявлені у всіх регіонах країни.

Азаров назвав ряд прикладів, де допускалися завищення тарифів, підкресливши, що керівники підприємств та мери міст мають нести відповідальність за кожен такий випадок.

"Уряд вносить пропозицію, шановний Вікторе Федоровичу, щоб президент України прийняв кадрові пропозиції Кабінету міністрів щодо окремих керівників регіонів, профільного міністерства, а також зробив догану головам обласних адміністрацій, які допустили в своїх регіонах безконтрольне підвищення тарифів, яке болісно позначається на людях, і допустили втрати державного бюджету", - звернувся глава уряду до президента.

Суспільство і соціальна політика


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2011 >
П В С Ч П С Н
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30