23. 04. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Будь-яким спробам рейдерських захоплень державної власності - тверде "ні!"

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon
Міністерство праці та соціальної політики України висловлює глибоке обурення і занепокоєння діями, які сьогодні розгорнулися навколо санаторію імені М.О.Семашка (м. Сімеїз АР Крим). Зокрема, як стало відомо, група людей під керівництвом колишнього директора санаторію Ігоря Іоффе здійснила рейдерське захоплення цього закладу: зокрема, був захоплений кабінет нинішнього директора Олександра Забудського та вилучено печатку. При цьому нападники мотивували свої дії рішенням Київського районного суду м. Сімферополя.

Міністерство праці та соціальної політики України, у сфері управління якого перебуває санаторій, заявляє, що йому нічого невідомо про рішення суду, оскільки ніяких документів до Міністерства не надходило.

Вже понад два роки Мінпраці спільно з правоохоронними органами бореться за санаторій імені М.О.Семашка, майже всі корпуси якого під час керування І.Іоффе були передані в довгострокову оренду без погодження Міністерства, в тому числі й медичний корпус. При цьому під час перевірок фінансово-господарської діяльності колишнього директора санаторію були виявлені численні порушення та недоліки, через які й було звільнено з посади І.Іоффе. Якщо Київський районний суд м. Сімферополя його поновив на посаді, то з відповідним рішенням має бути ознайомлене Міністерство, яке призначає керівника цієї оздоровчої установи та контролює його діяльність. А самовільно заходити на територію, вламуватися до приміщення й викрадати печатку – це неприкритий кримінал.

Вважаю, що свавілля й зухвале нехтування чинного законодавства, яке продемонстрував сьогодні І.Іоффе та його поплічники, це - надзвичайна подія у правовій державі, якою себе проголошує Україна і її новий Президент, і люди мають про неї знати. Цілком очевидно, що статися вона могла лише на фоні нестабільності й конституційного заколоту, що відбувається нині у стінах Верховної Ради України.

Мінпраці заявляє, що діятиме виключно в рамках правового поля і навіть в умовах політичної нестабільності докладатиме всіх зусиль, аби не допустити нового розбазарювання інфраструктури санаторію імені М.О.Семашка, на що так сподівається пан Іоффе. А тим більше ми кажемо тверде „ні!” будь яким спробам рейдерських захоплень державної власності. Переконані: правоохоронні органи мають дати належну оцінку подібним вчинкам та їх ініціаторам.

Джерело: Міністерство праці та соціальної політики


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< березня 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31