20. 09. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Г. Темник: Найкращі практики місцевого самоврядування необхідно поширювати на теренах нашої держави

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

 

Найкращі практики місцевого самоврядування необхідно поширювати на теренах нашої держави. Про це сказав Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник під час підсумкового інформаційного семінару «Кращі практики місцевого самоврядування: Конкурс Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні», який відбувся 7 червня.

 

Міністерство провело цей захід у рамках співробітництва з Офісом Ради Європи в Україні. У ньому взяли участь Посол, Представник Генерального секретаря Ради Європи з координації програм співробітництва в Україні, Голова Офісу Ради Європи Владімір Рістовскі, Президент Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Наталія Романова, представники місцевого самоврядування 8 областей України та АР Крим (голови обласних, районних, міських, селищних та сільських рад), керівники Асоціації міст України та Української асоціації районних та обласних рад, а також представники громадськості, міжнародних організацій, експерти.

 

У своєму виступі Геннадій Темник наголосив, що даний конкурс є унікальною можливістю для представників місцевого самоврядування поділитися своїм успішним досвідом і здобутками. Він також зазначив, що Україна високо цінує можливість долучитися до напрацьованого Радою Європи досвіду розбудови громадянського суспільства, європейських стандартів самоврядування з метою залучення кожного до вирішення справ місцевих громад.

 

«Рада Європи уже протягом п’яти років є постійним партнером Мінрегіону в сфері розвитку місцевого самоврядування. Цей досвід має бути використано під час підготовки нового законодавства з питань розвитку та функціонування системи місцевого самоврядування в Україні», - вважає очільник Мінрегіону.

 

Як наголошувалося в ході семінару, головною метою конкурсу є не лише виявити і відзначити найкращі практики, але й поширювати корисні ініціативи органів місцевого самоврядування на теренах нашої держави.

 

«Саме розповсюдження кращих практик, більш активне інформування громадян про досягнення місцевої і регіональної демократії в європейських країнах, їхня обізнаність сприятимуть вдосконаленню місцевого самоврядування, підвищенню добробуту громадян», - сказав Геннадій Темник.

 

Під час заходу зазначалося, що в країні необхідно створити сприятливі правові умови для максимально широкого залучення населення до прийняття управлінських рішень. Саме на це й спрямована Концепція реформування місцевого самоврядування в Україні, яка зараз проходить широке громадське обговорення. Як зазначив Голова Офісу Ради Європи Владімір Рістовскі, прийняття Концепції стане сигналом початку реформ у цій сфері.

Г. Темник: Найкращі практики місцевого самоврядування необхідно поширювати на теренах нашої держави

 


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2013 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30