18. 02. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Заступник Міністра Лідія Дроздова відповіла на питання громадян з усієї України

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


Більшість громадян, які звертаються по роз’яснення до Міністерства соціальної політики цікавить процедура нарахування та перерахунку пенсій, а також літнього оздоровлення дітей. Таким є підсумок прямої телефонної лінії, яку провела сьогодні заступник Міністра соціальної політики Лідія Дроздова.

За дві години, які тривала робота прямої лінії, вона проконсультувала майже 20 громадян, відповідаючи на їхні питання та даючи роз’яснення відносно діючого законодавства. Дзвонили, переважно з м. Києва, Севастополя, Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Львівської, Миколаївської та інших областей. Серед інших питань, які підіймалися під час прямої лінії, також були питання щодо надання субсидій на послуги ЖКП, забезпечення інвалідів засобами реабілітації та автотранспортом, а також соціального захисту інвалідів з дитинства.

Спілкуючись з дозвонювачами, Лідія Дроздова наголосила, що сьогодні Міністерство соціальної політики активно працює над підвищенням якості надання послуг населенню. Зокрема, за її словами, Міністр Наталія Королевська дала доручення до липня зробити безбар»єрним доступ до усіх установ соціальної сфери.

Відповідаючи на питання щодо соціального захисту інвалідів, вона повідомила, що Мінсоцполітики розробило проект розпорядження КМУ, яким передбачається підтримка підприємств УТОГу та УТОСу шляхом придбання їх продукції Міністерствами та відомствами, а також обласними адміністраціями. Це за її словами, дозволить не тільки забезпечити стабільну роботу таких підприємств, а й створить нові робочі місця для людей з вадами слуху та зору.

Крім того, заступник Міністра повідомила, що при Мінсоцполітики працює спеціальна робоча група з фахівців відомства, Пенсійного фонду та науковців, яка працює над вдосконаленням пенсійної системи, зокрема вирішенням питання зрівнялівки та пенсійного віку. Вона відзначила, що акцент на цих питання не випадковий, адже саме вони викликають найбільше нарікань зі сторони громадян. Також заступник Міністра запевнила, що стабільне наповнення Пенсійного фонду дає можливість говорити про безперебійність виплати пенсій усім категоріям громадян.

Окрім Лідії Дроздової участь у прямій лінії взяли також фахівці департаментів Міністерства, які у разі необхідності брали на власний контроль вирішення спірних питань.


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2013 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30