01. 10. 2020
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Налагодження постійного діалогу між державою та бізнесом - спільна мета Урядового контактного центру та Федерації роботодавців

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


Директор державної установи «Урядовий контактний центр» Валерій Плохій та Генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов 14 червня ц.р. уклали угоду про творчу співпрацю та партнерство, яку в урочистій обстановці було підписано в Урядовому контактному центрі. Цим документом передбачається підвищити рівень поінформованості підприємців та усього населення країни про діяльність Уряду, Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади, а також про роботу об’єднань організацій роботодавців, органів виконавчої влади з розв’язання проблем, порушених у зверненнях на урядову телефонну «гарячу лінію» 0-800-507-309.

Підписання угоди про співпрацю – черговий крок у системному висвітленні роботи урядової телефонної «гарячої лінії», через яку відбувається спілкування Уряду з громадянами, що істотною мірою дає їм змогу оперативно отримувати достовірну інформацію від органів виконавчої влади. Для Федерації роботодавців України ця угода є своєрідним містком для налагодження постійного діалогу між державою та бізнесом, отримання оперативної інформації від роботодавців про проблеми бізнесу.

Урядовий контактний центр має великий досвід такої співпраці. Так, згідно з угодою з Національною телекомпанією України створено телевізійну програму «Уряд на зв’язку з громадянами», яка щосереди транслюється на Першому національному телеканалі та телевізійних каналах обласних державних телерадіокомпаній. Учасниками телепрограми є міністри, інші керівники центральних органів виконавчої влади, які в ефірі відповідають на звернення громадян, роз’яснюють суть соціально-економічних реформ. Вже вийшло в ефір 56 телепередач.

Також з Національною радіокомпанією України укладено угоду про співпрацю, предметом якої стало створення радіопередачі «Під контролем», яка виходить у ефір щосуботи. На Першому каналі Українського радіо вже вийшло 73 спільних радіопередач.

З ініціативи Урядового контактного центру на договірних умовах у газеті «Урядовий кур’єр» започатковано рубрику під назвою «Соціальний проект. Що робить влада для громади», у якій щовівторка публікуються матеріали на актуальну тему, що порушують заявники у своїх зверненнях на урядову телефонну «гарячу лінію» та через Інтернет. Опубліковано вже 115 статей.

Відповідно до угоди між Урядовим контактним центром та Українським національним інформаційним агентством «Укрінформ» на його стрічці оприлюднено 90 публікацій.

Тематика теле - і радіопередач, матеріалів та інформацій формується виключно на основі аналізу звернень, що надходять на урядову телефонну «гарячу лінію». За 5 місяців цього року фахівці Урядового контактного центру прийняли більш як 230 тис. звернень заявників.

Співпраця Урядового контактного центру з Федерацією роботодавців України сприятиме налагодженню конструктивного діалогу між владою і представниками малого та середнього підприємництва, активізації розвитку економіки України.

Управління взаємодії з громадськістю Урядового контактного центру


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2013 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30