20. 04. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Мінсоцполітики хоче внести зміни до закону «Про зайнятість населення»

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


Міністерство соціальної політики готове долучитися до роботи з підготовки двосторонньої угоди між Україною та США у сфері соціального захисту громадян. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час зустрічі з президентом Американської торговельної палати в Україні Хорхе Зукоскі. Вона нагадала, що українсько-американські відносини у соціально-трудовій сфері регулюються Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством праці та соціальної політики України та Міністерством праці США, який був підписаний ще 2000 року у Вашингтоні.

«Ми готові долучитися до підготовки такої угоди між Україною та США, тому що на сьогодні ми співпрацюємо в рамках домовленостей 2000 року. Зараз готуються до ратифікації аналогічні Угоди про соціальне забезпечення із Польщею та Ізраїлем і ми готові рухатись далі», - сказала вона.

Також під час зустрічі Міністр розповіла про реалізацію в Україні закону «Про зайнятість населення», зазначивши, що для його вдосконалення при Мінсоцполітики створюється спеціальна робоча група.

«Питання зайнятості для нас - одна з ідей, яка має об’єднати суспільство як на законодавчому рівні, так і на рівні співпраці інвесторів та бізнесу. Тому зараз при Міністерстві створюється робоча група, щодо удосконалення нашого закону «Про зайнятість», - сказала вона. У зв’язку з цим Наталія Королевська звернулась до Хорхе Зукоскі з пропозицією делегувати фахівців до робочої групи, оскільки Україні був би корисний досвід Американської торговельної палати щодо співпраці з іноземними інвесторами та бізнесом безпосередньо в Україні.

У свою чергу Хорхе Зукоскі висловив готовність делегувати спеціалістів Торговельної палати до такої робочої групи. Він зазначив, що в організації вже є досвід співпраці з українською стороною у питаннях зайнятості населення, оскільки раніше її фахівці брали участь у підготовці чинної редакції закону. Крім того сторони під час зустрічі обговорили можливість співпраці в питаннях державно-приватного партнерства у соціальній сфері, запровадженні другого рівня накопичувальної системи та проект Трудового кодексу.


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2013 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30