20. 06. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

В "Укрзалізниці" проаналізували хід реформування залізничного транспорту

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Днями в Державній адміністрації залізничного транспорту України відбулася нарада з приводу виконання завдань, які були поставлені перед «Укрзалізницею» відповідно до Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Нарада пройшла під головуванням координатора реформ транспортної галузі координаційного центру з упровадження економічних реформ при Президенті України Олександра Кави та першого заступника генерального директора Віталія Жураківського.

Під час наради фахівці «Укрзалізниці» відзвітували, що відповідно до встановленого порядку триває процедура погодження проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про залізничний транспорт», яким передбачений механізм компенсації приватним інвесторам вартості внесених інвестицій на будівництво залізничних шляхів із подальшою передачею таких об'єктів інвестування у державну власність і закріплення їх за уповноваженим державою суб'єктом на праві господарського відання, а також механізм державної підтримки залізничного транспорту в сегменті вантажних та пасажирських перевезень. Працюють фахівці «Укрзалізниці» і над новою редакцією Статуту залізниць України.

Тривають роботи щодо розроблення та затвердження Правил недискримінаційного доступу до об'єктів інфраструктури залізничного транспорту загального користування, розроблення та видання нормативно-правового акта щодо порядку формування та державного фінансування соціального замовлення на пасажирські перевезення залізничним транспортом. Ці нормативні документи будуть прийняті у тримісячний строк після прийняття нової редакції Закону України "Про залізничний транспорт".

Наразі ж «Укрзалізниця» очікує на прийняття постанови «Про утворення публічного акціонерного товариства «Українська Залізниця», проект якої уже направлено на розгляд до Кабінету Міністрів України.

Після прийняття постанови буде проведена у встановленому порядку реєстрація публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування, 100% акцій якого належатиме державі та буде проведена інвентаризація майна підприємств залізничного транспорту загального користування.

ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2013 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30