27. 09. 2023
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

Новости

Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 березня 2011 р. № 238

Київ

Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов (далі — Реєстр), що додається.

2. Доповнити Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджені постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470 (ЗП УРСР, 1984 р., № 12, ст. 80; 1986 р., № 7, ст. 34; 1988 р., № 1, ст. 1; 1991 р., № 3, ст. 15, № 6, ст. 48; ЗП України, 1992 р., № 4, ст. 81; 1994 р., № 3, ст. 55, № 10, ст. 260; 1996 р., № 3, ст. 94), пунктом 251 такого змісту:

“251. Інформація про громадян, взятих на квартирний облік, та зміни до неї в установленому законодавством порядку вносяться до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.”.

3. Центральним та місцевим органам виконавчої влади, виконавчим органам рад, підприємствам, установам, організаціям, що відповідно до законодавства ведуть облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, забезпечити подання Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за встановленою ним формою інформації про таких громадян:

у мм. Києві та Севастополі — у шестимісячний строк;

в інших містах, районах, селищах і селах — протягом року.

4. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства забезпечити включення до Реєстру інформації про громадян, які потребують поліпшення житлових умов, та завершити його формування до 1 січня 2012 року.

5. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства разом з Міністерством фінансів під час підготовки проекту Державного бюджету України на відповідний рік передбачати кошти для ведення Реєстру виходячи з можливостей державного бюджету.

6. Місцевим органам виконавчої влади у разі необхідності вжити заходів для забезпечення осіб, що здійснюють формування і ведення Реєстру, приміщеннями.

Прем’єр-міністр України М. АЗАРОВ

Інд.70

 


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 березня 2011 р. № 238

ПОРЯДОК ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов

1. Цей Порядок визначає процедуру формування і ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов (далі — Реєстр), з метою забезпечення прозорості ведення обліку зазначених громадян та громадського контролю за розподілом і наданням житлових приміщень.

2. Терміни, що вживаються у цьому Порядку, мають таке значення:

адміністратор Реєстру — державне підприємство (установа, організація), що належить до сфери управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і забезпечує створення та функціонування системи спеціалізованого програмного, інформаційно-технічного забезпечення та відповідає за накопичення, збереження і захист даних, що містяться в Реєстрі, а також організовує та забезпечує діяльність реєстраторів в обласних центрах, містах обласного підпорядкування, районних центрах та районах у містах. Адміністратор визначається держателем Реєстру;

реєстр — автоматизована інформаційна система збирання, накопичення, надання, захисту та обліку інформації про громадян, які потребують поліпшення житлових умов (далі — громадяни);

реєстратор — посадова особа, яка відповідно до цього Порядку вносить інформацію про громадян до Реєстру.

3. Держателем Реєстру, який забезпечує його ведення, є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, яке погоджує технічні завдання на функціонування Реєстру з Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації і Державним агентством з питань науки, інновацій та інформації.

4. Органи виконавчої влади, виконавчі органи рад, підприємства, установи та організації, що ведуть облік громадян, подають для внесення до Реєстру щомісяця до 1 і 15 числа реєстратору інформацію, яка містить передбачені законодавством відомості про громадян, за формою, встановленою Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за погодженням з Міністерством економічного розвитку та торгівлі та Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Інформація перевіряється реєстратором та вноситься до Реєстру протягом одного тижня з дня її надходження.

У разі невідповідності встановленій формі, наявності виправлень та помилок інформація повертається реєстратором у триденний строк для виправлення.

Виправлена інформація подається реєстратору протягом одного тижня з дня її повернення.

5. Посадові особи органів виконавчої влади, виконавчих органів рад, підприємств, установ та організацій, що відповідають за подання інформації про громадян, та реєстратор несуть персональну відповідальність за недостовірність поданих (внесених) даних згідно із законом.

6. Реєстратор:

вносить до Реєстру інформацію, подану відповідно до пункту 4 цього Порядку;

вносить зміни до Реєстру;

виключає з Реєстру інформацію про громадян, які відповідно до законодавства втратили право на поліпшення житлових умов та зняті з квартирного обліку.

7. Для забезпечення доступу до інформації, яка міститься у Реєстрі, представників органів виконавчої влади, здійснення громадського контролю та підвищення рівня поінформованості суспільства про реалізацію державної політики у сфері забезпечення громадян житлом адміністратор Реєстру створює веб-сайт.

8. Доступ до інформації, що міститься в Реєстрі, а також її розміщення на веб-сайті адміністратора здійснюється відповідно до закону.

 


Newer news items:
Older news items:

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< березня 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31