12. 05. 2021
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

Ольга Стефанішина та Вєра Юрова домовилися працювати над сумісністю українського та європейського Цифрового сертифікату про імунітет ві

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

15 квітня, під час онлайн-зустрічі Ольга Стефанішина, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, та Вєра Юрова, Віце-президент Європейської комісії з питань цінностей та прозорості, обговорили початок спільної роботи над сумісністю українського та європейського Цифрового сертифікату про імунітет від COVID-19 (Digital Green Certificate).

Цифровий зелений сертифікат ЄС буде підтверджувати, що людина вакцинувалася від коронавірусу, одужала від COVID-19, а також здала тести на SARS-CoV-2. Отримати такий сертифікат в ЄС можна буде безкоштовно як у цифровій, так і в паперовій формі. Він міститиме QR-код, за допомогою якого можна буде перевірити автентичність сертифікату. Відтак Ольга Стефанішина звернулася до Віце-президента Єврокомісії з пропозицією щодо спільної роботи над визнанням українських документів про щеплення від коронавірусу у системі європейських «зелених сертифікатів» вакцинації.

«Україна демонструє значний прогрес у цифровій сфері, включаючи цифрові дані про вакцинацію громадян України. Ми запускаємо цей діалог з Єврокомісією уже зараз, коли Євросоюз перебуває на етапі створення «зелених сертифікатів». Важливо, щоб українські дані про щеплення від COVID-19 приймали в ЄС як такі, що відповідають вимогам Євросоюзу. Це дозволить громадянам України відновити подорожі до країн ЄС», – наголосила Ольга Стефанішина

Також підтвердили, що вільне пересування між Україною та ЄС, як це передбачено умовами безвізового режиму, буде відновлено як тільки епідеміологічна ситуація це дозволить.

Служба Віце-прем'єр-міністра України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< квітня 2021 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30