04. 08. 2021
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

Юлія Лапутіна: Усі гілки держаної влади мають об’єднати свої зусилля для сприяння розвитку ветеранського підприємництва

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

Юлія Лапутіна зазначила, що будь-яке питання, що стосується ветерана - це питання національної безпеки країни. І наразі вже реалізовано багато ініціатив, які впевнено демонструють, що ветеран є активним громадянином та представником суспільства, який успішно розвиває власну справу, приносить користь своїй громаді, й тим самим підсилює стійкість нашої держави.

«Тому ми, як представники усіх гілок державної влади, маємо об’єднати зусилля і спільно працювати задля розвитку ветеранського підприємництва. Так, створення власної справи – це дійсно велика відповідальність і навантаження. Ми маємо допомагати один одному, активно комунікувати між законодавчою та виконавчою владою, з громадянським суспільством і розвивати ветеранську політику. Наші захисники є найбільш активною частиною українського суспільства. В 2014 році вони стали на захист країни, точно так вони можуть і розвивати нашу економіку і стати прикладом для інших», - наголосила Юлія Лапутіна.

Міністр подякувала присутнім народним депутатам – членам міжфракційного об’єднання за плідну співпрацю щодо ветеранських питань та закликала народних обранців сприяти Мінветеранів, зокрема, у формуванні бюджетної політики. Окремо Юлія Лапутіна нагадала й про одне з найважливіших питань - створення Українського Ветеранського Фонду.

«Він стане тим механізмом, який під гарантії державного бюджету прозоро залучатиме донорську допомогу, в тому числі й міжнародну, та прозоро спрямовуватиме ці кошти на розвиток ветеранських ініціатив, тим самим на підтримку нашої національної стійкості», - підкреслила Юлія Лапутіна.

Міністерство у справах ветеранів України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< червня 2021 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30