17. 07. 2019
04071 м. Київ, а/с 110
тел/факс (044) 207-12-58
тел.моб   (066) 346-08-46
home1 search contacts

Німецький досвід розвитку сільських територій є важливим для України

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

«Завданням Мінагрополітики України є створення умов для комплексного розвитку аграрного сектору та села в інтересах суспільства, що передбачає формування конкурентоспроможного сільського господарства, диверсифікованої сільської економіки, якісного середовища проживання. Німецький досвід розвитку сільських територій є гідним прикладом для аграрного сектору України», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі із Віце-президентом Німецького селянського союзу Вернером Хільзе (Werner Hilse).

Сторони обговорили пріоритетні напрями реформування АПК України. Міністр повідомив про Концепцію розвитку сільських територій в Україні, в якій визначено шляхи створення умов, необхідних для розвитку сільських територій через формування диверсифікованої сільської економіки, якісного середовища проживання на основі нарощення людського і соціального капіталів та розвитку партнерства держави, бізнесу, громад.
«Впровадження Концепції сприятиме підвищенню конкурентоздатності сільського господарства і розвитку сільських територій на сталій основі відповідно до стандартів ЄС і міжнародних стандартів та залученню інвестиції у галузь. Також даний документ слугуватиме орієнтиром для місцевих органів влади при визначенні пріоритетних напрямів розвитку регіонів», - наголосив Олексій Павленко.

Довідково

Німецький селянський союз (НСС) - впливова організація, яка представляє інтереси фермерів ФРН на всіх рівнях. Членами НСС є селянські спілки всіх земель, а також інші організації та об'єднання в галузі сільського, лісового господарства і суміжних галузей промисловості.

До Німецького селянського союзу належать понад 90% зайнятих у сільському господарстві ФРН. За статутом, у завдання НСС входить представництво економічних, правових, податкових, соціальних, освітніх та суспільно-політичних інтересів сільського господарства, а також координація діяльності організацій-учасників з усіх напрямків.

Основна мета діяльності спілки - створити на селі гідні, рівноцінні з містом умови життя і таким чином утримати людей в сільських районах.


МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< листопада 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30