22. 09. 2021
Тел.: +38(093) 317 92 91
home1 search contacts

Мінветеранів та «Повернись живим» презентували бренд «Створено Захисниками»

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

2 липня, під час форуму «Ветерани. Бізнес. Нові можливості» відбулася презентація спільного проекту Міністерства у справах ветеранів України та фонду «Повернись живим» – «Створено Захисниками».

Цей проект має на меті просувати ветеранський бізнес, зробити його видимим та впізнаваним.

Назва бренду символізує всіх підприємців-захисників України, а також бізнес, який вони створюють. Гасло проекту – «Довіра та відповідальність».

«Коли відвідуєш населені пункти, зокрема поблизу лінії розмежування, можна побачити багато ветеранських ініціатив, які дійсно вражають,– зазначила під час презентації бренду Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна. – Наші захисники створюють унікальні речі: равликова ферма, крафтові сири, ковальська продукція, тощо. Але про це знає невелика кількість людей. Насправді вже багато ветеранів започаткували власну справу, працевлаштовують побратимів і є менторами. Тому ми вирішили на рівні держави та у співпраці з фондом «Повернись живим» зробити наших ветеранів-бізнесменів відомими, додати їм спроможності».

Над розробкою символіки бренду «Створено Захисниками» працювали фахівці digital агенції MokCo. Хрест, зображений на логотипі, є символом українського війська. Зазначимо, що він використаний у емблемі українського війська, а також саме форму хреста мають головні нагороди різних історичних періодів. Стилізований щит підкреслює, що проект належить українським захисникам.

За задумом авторів, один з елементів емблеми символізує Пульс захисника – активної людини, яка створює щось у своєму житті та в суспільстві.

Для реєстрації знаку Мінветеранів вже подало заявку до Укрпатенту. Найближчим часом на офіційному вебсайті Мінветеранів буде створено розділ, у якому розміщуватимуться оголошення про можливість використання торговельної марки поряд із основним логотипом товару або послуги, які виробляються та надаються ветеранськими підприємствами.

«Сьогодні ми говоримо про довіру та відповідальність, це є гаслом бренду «Створено Захисниками». Це – наратив реалізації ветеранської політики, – наголосила Юлія Лапутіна. – Цей проект – приклад того, як розвивається стратегічна комунікація з представниками громадянського суспільства, владою та бізнесом. Ми вважаємо, що для того, щоб зберегти національну безпеку України, необхідно розвивати довіру на горизонтальному рівні».

Міністерство у справах ветеранів України


Newer news items:
Older news items:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Курси валют

 

 

Календар

< липня 2021 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 28 29 30 31